Sevgilinin kalbine giden en kısa yol: Western Digital’dan Sevgililer Günü için ikram teklifleri

Bu Sevgililer Günü’nde pek çok farklı gereksinime yanıt olabilecek ve pek çok farklı senaryo için tasarlanmış en düzgün depolama tahlili seçeneklerini pahalandırmak isteyenleri, Western Digital’ın yüksek performanslı ve yenilikçi eserlerini keşfetmeye davet ediyoruz. Her tutkuya ve ömür üslubuna hitap eden, en son teknolojiyi pratiklikle birleştiren, ihtimamla seçilmiş armağan seçenekleri ortasından seçiminizi yapabilirsiniz! 

  • Takma ve kurma telaşı olmadan daha fazla oyun oynayın ve depolayın: PlayStation®5 konsollar için resmi lisanslı olan PS5® konsollar için WD_BLACK SN850P NVMe™ SSD ile daha fazla favori oyununuzu depolayabilmek için kapasiteyi anında 4 TB’a kadar genişletebilirsiniz. Bu, seçenek, hayatınızdaki oyun tutkunları için en düzgün ikram olmaya aday. 

  • Hayatınızdaki videographer için inanılmaz yüksek seri suratlar ve yüksek performans: 320 GB ve 640 GB’lık depolama seçenekleri ile sunulan SanDisk PRO-CINEMA CFexpress™ içerik kalitesini en üst düzeye taşımak isteyen kreatif kullanıcılar için harika bir seçim. Bu kart yüksek kalitede sinematik çekimler sunmak için gerekli olan performansı sağlıyor. 

 

  • Hareketli hayat şeklinizin tamamlayıcısı: Birlikte yaşadığınız her türlü macerada size ahenk sağlayacak ve en bedelli anlarınızdan kalan kayıtları muteber bir formda depolayabilecek SanDisk Extreme Portable SSD V2, 500 GB’tan 4TB’a kadar optimize edilmiş depolama seçenekleriyle hiç kaygı etmeden seyahat etmenizi mümkün kılıyor. Üç metreye kadar yükseklikten düşmeye karşı müdafaa ve IP65 suya ve toza karşı dayanıklılık sunduğu için, güçlü şartlara karşı son derece sağlam.  

 

  • USB Type-C™ and Type-A aygıtlar ortası en zahmetsiz transferler için: Ultra Dual Drive Go USB Type-C™ akıllı telefonunda “bellek dolu” bildirimi görmekten hoşlanmayanlar için 64 GB’dan 1 TB’a uzanan geniş depolama yelpazesi sayesinde ülkü bir armağan alternatifi olabilir. Ultra Dual Drive Go USB Type-C™, çift taraflı USB Type-C™ konnektör ve standart USB konnektörle akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlar ortasında evrakların süratli ve kolay bir formda aktarılmasını sağlayan bu aygıt ile daha fazla fotoğraf çekebilir ve çektiğiniz fotoğraflara bütün aygıtlarınızdan erişebilirsiniz. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)