Taşınabilir Aygıtlar İçin Mortal Kombat: Onslaught Duyuruldu

Warner Bros. tarafından Mortal Kombat: Onslaught tüm taşınabilir aygıtlar için yayınlandı. Oyun, oyuncuları en sevdikleri savaşçılar olarak klasik Mortal Kombat şeklinde çeşitli düşman çeşitleriyle savaştıracak sinematik bir cRPG olarak tanımlanıyor.

Başta belirtmekte yarar var ki Mortal Kombat: Onslaught, Mortal Kombat 1‘e pek benzemiyor. Öte yandan, sanat ve animasyon biçimine büyük hürmet duyulduğunu görebilirsiniz.

Oyunun açıklaması şu biçimde: “Çağlar boyunca diyarlar Mortal Kombat’ta kilitlendi. Karanlıkla aydınlığın ortasındaki destansı düellolarda kan döküldü ve canlar alındı. Artık Yaşlı Rabler sizi aksiyona adım atmaya ve alemlerin mukadderatını belirleyecek savaşlara katılmaya çağırıyor! Sinematik, taşınabilir aygıtlara özel bir RPG seyahatinde Mortal Kombat’ın geniş dünyasını deneyimleyin. Mortal Kombat’ın geniş geçmişinden en sevdiğiniz Dövüşçülerden oluşan bir kadro kurun ve onları kana susamış düşman dalgalarıyla karşı karşıya getirin.”

Mortal Kombat: Onslaught’ta Sub-Zero, Liu Kang, Scorpion, Kitana üzere birçok ikonik karakter yer alıyor. Oyuncuların dört şampiyondan oluşan güçlü bir kadro oluşturmak için her biri kendine has Özel Hareketlere, Yakınlıklara ve Pasif Maharetlere sahip olan Suikastçılar, Savaşçılar, Keskin Nişancılar ve Savunuculardan oluşan devasa bir katalogdan seçim yapması gerekiyor.

Oyunu App Store ve Google Play Store üzerinden aygıtınıza çabucak indirip oynayabilirsiniz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)