Twitch İçin Öyküler Özelliği Geldi

Twitch, öyküler özelliğinin artık platformun taşınabilir uygulamasında mevcut olduğunu duyurdu. Snapchat, Instagram ve öteki toplumsal platformlardaki birebir isimli özelliğe misal biçimde Twitch kıssalar özelliği de yayıncıların 48 saat sonra sona eren fotoğraf, metin yahut klip yayınlamasına imkan tanıyor. Şirket, özelliği içerik oluşturucuların çevrimdışıyken topluluklarına erişmelerine ve onlarla temasta kalmalarına yardımcı olacak biçimde çerçeveliyor.

En azından lansman sırasında Twitch öyküleri oluşturma yeteneği son 30 gün içinde en az bir yayın yapan ortaklar ve bağlı kuruluşlarla sonlu. Uygulamanın en son sürümüne güncelleme yapan tüm kullanıcılar bunları Takip Edilenler sayfasının üst kısmında görebilecek. Şirket, erişimin bu hafta sonuna kadar uygun yayıncılara kademeli olarak sunulacağını ve daha fazla içerik oluşturucunun gereklilikleri karşılamasıyla daha da ileri gideceğini söylüyor.

Ek olarak en az 30 abonesi olan içerik oluşturucular (hediye abonelikler dahil) sadece abonelere özel öyküler hazırlayabilecek. Twitch, “özel içerik aracılığıyla destekçilerinizin aboneliklerine daha da fazla kıymet katmak” için bu özelliğin kullanılmasını öneriyor.

Twitch, takipçilere kolay erişim sağlamak, güncellemeleri planlamak ve cümbüş katmak için kıssaları kullanmayı öneriyor. Taşınabilir uygulama, bir yayıncı bir kıssa yayınladığında takipçilere ihtar gönderecek lakin birebir vakitte sıklığı denetim etmek için bildirim ayarları da içeriyor. Bu ortada içerik oluşturucular, yayınladıkları her kıssa için mühleti dolduktan sonra da dahil olmak üzere toplam görüntüleme sayısını ve reaksiyonları görebilecek.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)