vivo’dan Yeni Kampanya: Üstün İkili Fırsatlar

vivo, online satış platformu myvivoshop.com’da telefon meraklılarına özel fırsatlar ve kampanyalar sunmaya devam ediyor. vivo’nun “Süper ikili fırsatlar!” kampanyası kapsamında 1 – 7 Nisan tarihleri arasında myvivoshop.com üzerinden alışveriş yapan tüketiciler, V25 5G ve Y35 model telefon aldıklarında akıllı kulaklık armağanı ile birlikte toplam 4.500 TL’ye varan kazan yarar elde ediyor.

V25 5G satın alanlara 1.599 TL pahasında TWS2 ANC kulaklık ve 1 yıl ek garanti armağan ediliyor. Y35 satın alan tüketiciler de 1.100 TL indirimin yanı sıra 1.199 TL kıymetinde TWS2e kulaklık ve 1 yıl ek garanti sahibi oluyor. myvivoshop.com’a üye olanlar ekstra 200 TL de indirim kazanıyor.

V25 5G, yüksek güç verimliliği oranına sahip işlemcisi, en yeni soğutma teknolojisi ve süratli şarj yetenekleri ile, kullanıcılara uzun ömürlü ve sıkıntısız bir telefon tecrübesi vadediyor. Fotoğraf ve görüntü ile kendini tabir eden kullanıcılar için özel olarak tasarlanan aygıt yüksek performanslı, güç tasarruflu donanımla güçlendirilmiş kamerasıyla geliyor. Yükseltilmiş OIS (Optik Manzara Sabitleme) ve EIS özelliklerine sahip 64MP OIS ultra algılamalı art kamera ve 8MP geniş açılı kamerası ile V25 5G, kullanıcılara başarılı bir görüntüleme tecrübesi ve yüksek kalitede muhteşem geniş açılı kareleri yakalama imkanı veriyor.

V25 5G’nin 64MP OIS ultra algılamalı art kamerası bulanık çekimleri en aza indiriyor, daha uzun pozlama müddetini destekleyerek loş ışık şartlarında bile daha parlak imgeler ve görüntüler çekilmesini sağlıyor. Optik İmaj Sabitleme özelliği sayesinde fotoğraf çekilirken titremeler de olsa, karanlık ortamlarda ve loş ışıkta bile son derece kaliteli fotoğraflar çekmek mümkün oluyor. Otomatik odaklama ve göz odaklama özelliklerine sahip 50MP ön kamerası ile V25 5G, kullanıcıların gece karanlığında bile berrak manzaralar ve görüntüler çekmelerini sağlıyor. Renk Değiştiren Florit AG Cam sayesinde telefonun Gün Doğumu Işıltısı ve Turkuaz Mavisi renk seçeneklerinde art panel güneş ışınlarına ve UV ışığına maruz kaldığında renk değiştirerek kullanıcıların dinamik kişiliklerini yansıtıyor.

Y35, kullanıcılara Snapdragon 680 SoC işlemcisiyle yüksek performans, 8 GB RAM’i ile de yüksek sürat sunuyor. 8 GB’a kadar boş olan ROM alanı genişletilmiş RAM olarak kullanılarak uygulamalar ortasında daha meselesiz geçiş yapılabiliyor, tüm uygulamalar indirilip donma yaşamadan çalıştırılabiliyor. Y35’in geniş hafızası ve depolama alanıyla kullanıcılar tüm uygulama ve görüntüleri rahatlıkla indirip oyunları süratli ve kesintisiz oynayabiliyor. 256 GB depolama alanı kullanıcıların fotoğraf, görüntü ve oyunlarını diledikleri kadar uzun müddet inançla saklamalarına imkan verirken, üçlü kart yuvası tasarımı sayesinde telefonun depolama alanı 1 TB’a kadar da genişletilebiliyor.

vivo Y35 ile 7 saatin üzerinde aralıksız oyun oynamak, 14 saatin üzerinde HD sinema izlemek mümkün. 5000 mAh uzun ömürlü pili ve 18 W süratli sarjı bulunan aygıt, yapay zekâ dayanaklı güç tasarrufu teknolojisi sayesinde yüzde 100 şarj edildiğinde yaklaşık 2 gün boyunca açık kalabiliyor. vivo Türkiye fabrikasında üretilen 32.000 sefer düşürme, 6.500 sefer kulaklık kontağı, 6.000 defa USB kablo takıp çıkarma üzere şiddetli testlerden muvaffakiyetle geçtikten sonra tüketici ile buluşan telefon toza karşı IP5X ve suya karşı IPX4 sertifikalarına da sahip.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)