Vodafone Flex’ten Sevgililer Günü Kampanyası

Vodafone FLEX, müşterilerinin Sevgililer Günü alışverişlerine özel düzenlediği kampanya kapsamında online ve fizikî Vodafone mağazalarında Huawei, Samsung ve Vivo üzere tanınmış markalara ait seçili teknolojik aygıtlarda çeşitli indirim fırsatları sunuyor.

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerine dijital dünyada yenilikçi fırsatlar sunmaya devam ediyor. Vodafone’un Sevgililer Günü’ne özel olarak düzenlediği kampanyada, Vodafone Online Mağaza’da ve Vodafone mağazalarında yer alan pek çok aygıt indirimli sunuluyor. Buna nazaran, Huawei Watch GT 4 46mm akıllı saat serisine özel alımlarda GT4 41mm Beyaz modelinde 1.500 TL indirim yapılırken, Huawei Watch GT 4 41mm ve Huawei Watch GT 4 46mm akıllı saat modellerini içeren 4 seçili ürün ayda 706 TL’den başlayan fiyatlarla ve kredi kartsız 12 ayda ödeme imkânıyla sunuluyor. Öbür yandan, Huawei Freebuds SE 2 Bluetooth kulak içi kulaklık alanlar ikincisine %30 indirimle sahip olabiliyor. 

Kampanya kapsamında ayrıyeten, Samsung Watch 6 Classic 47mm akıllı saat alanlara Watch 6 40mm %35 indirimli sunulurken, Samsung Buds FE Bluetooth kulak içi kulaklık alanlar için ikincisinde %40 indirim uygulanıyor. Ek olarak, Şubat ayı boyunca şahsî dijital asistan TOBi’ye “Sevgililer Günü” yazan Vodafone’lular ortasından seçilen 10 kişi Vivo kulaklık ya da Vivo Y27 akıllı telefon kazanma bahtı yakalıyor. 

Kampanyayı değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Konseyi Lider Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi: 

“Vodafone olarak, müşterilerimizin teknoloji alışverişlerine özel sunduğumuz avantajlarla her vakit yanlarında olmaya devam ediyoruz. Gerek mağazalarımızdan gerekse online kanallarımızdan müşterilerimizin her çeşit teknoloji gereksinimine yönelik kampanyalar düzenliyoruz. Sevgililer Günü’ne özel kampanyamızda da akıllı saatten kablosuz kulaklığa pek çok eseri indirimli fiyatlarla sunuyoruz. Bu manalı günde sevdiklerini teknolojik bir eserle sevindirmek isteyen herkesi Vodafone’a bekliyoruz.”

Vodafone’un Sevgililer Günü kampanyası hakkında detaylı bilgi için vodafone adresi ziyaret edilebilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)