Vodafone’dan yeni dijital ödeme tahlili

Vodafone, inovatif eser ve hizmetlerle müşterilerinin dijital tecrübesini artırmaya devam ediyor. Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.’nin sunduğu yeni dijital ödeme tahlili Vodafone Cüzdanım ile Kolay Paket – Cep TL yükleme, fatura ödeme ve İstanbulkart bakiye yükleme süreçleri basitçe gerçekleştirilebiliyor. Vodafone Cüzdanım, banka ve operatör kısıtlaması olmadan herkes tarafından kullanılabiliyor.

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerine inovatif ödeme tahlilleri sunmaya devam ediyor. Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.’nin sunduğu ve Vodafone Hisse uygulaması üzerinden erişilen yeni dijital ödeme çözümü Vodafone Cüzdanım ile Kolay Paket – Cep TL yükleme, fatura ödeme ve İstanbulkart bakiye yükleme süreçleri kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Banka ve operatör kısıtlaması olmadan herkes tarafından kullanılabilen Vodafone Cüzdanım’a banka ya da kredi kartı ile para yüklenebiliyor. Kullanıcılar, Vodafone Hisse taşınabilir uygulamasına kayıt olarak ya da Vodafone Her Şey Yanımda Hesabım alanından Vodafone Cüzdanım’ı açabiliyor.

 

Vodafone Türkiye İcra Heyeti Lider Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

“Vodafone olarak, eser ve hizmetlerimizi geliştirirken her vakit inovatif bakış açısıyla hareket ediyoruz. Telekomünikasyon ve fintek dallarının güçlü yanlarını bir potada eriterek müşterilerimize paha katmaya devam ediyoruz. Vodafone’un Türkiye’nin en süratli büyüyen yeni jenerasyon ilişki ve dijital servisler şirketi olma amacı doğrultusunda çalışmalarımızı ivmelendirdik. Bu çerçevede, yeni dijital ödeme tahlilimiz Vodafone Cüzdanım’ı tanıttık. Vodafone Cüzdanım ile Kolay Paket – Cep TL yükleme, fatura ödeme ve İstanbulkart bakiye yükleme süreçleri kolay kolay gerçekleştirilebiliyor. Ayrıyeten, Vodafone Her Şey Yanımda alışverişlerinde kullanılabilecek Yanımda Puan da kazanılabiliyor. Vodafone olarak, mobil finansal hizmetler alanında müşterilerimizin gereksinimlerini en güzel formda karşılayan dijital iş ortağı olma amacıyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

 

İlk 150 bin müşteriye 50 Yanımda Puan

Vodafone Her Şey Yanımda platformunda da geçerli olan Vodafone Cüzdanım, birebir vakitte platformun ödül puanı olan Yanımda Puan kazandırıyor. Bu kapsamda, Vodafone Her Şey Yanımda üzerinden yeni Vodafone Cüzdanım açacak olan ya da Vodafone Hisse uygulamasından Cüzdan’ını Vodafone Her Şey Yanımda’ya Kasım ayında birinci kere tanımlayan ilk 150 bin müşteriye 50 Yanımda Puan hediye ediliyor. 1 Yanımda Puan 1 TL’ye eşit olurken, Yanımda Puan’lar Vodafone Her Şey Yanımda’da “Hesabım” altında “Cüzdanım” sekmesinden görüntülenebiliyor ve Vodafone Her Şey Yanımda alışverişlerinde kullanılabiliyor.

 

Yanımda Puan nasıl kullanılıyor?

Müşteriler, eserleri sepetine ekledikten sonra ödeme adımında “Cüzdanda bulunan Yanımda Puan’ları kullan” seçeneğini işaretleyerek puanlarını harcayabiliyor. Vodafone Her Şey Yanımda alışverişlerinde kazanılan Yanımda Puan’lar, kazanılan tarihten itibaren Vodafone tarafından belirtilecek geçerlilik müddetleri dahilinde, Vodafone Her Şey Yanımda’da yahut Vodafone tarafından vakit zaman kullanım hakkı verilebilecek farklı alanlarda belirtilen hudutlar dahilinde kullanılabiliyor. Yanımda Puan kazanabilmek ve kullanabilmek için etkin bir Vodafone Cüzdanım hesabına sahip olmak gerekiyor.

 

Vodafone Hisse 4,8 milyon kullanıcıya ulaştı

12 yaş üstü herkes kullandığı operatörden ve banka müşterisi olup olmamasından bağımsız olarak Vodafone Hisse Uygulaması’nı kullanabiliyor ve fizikî Vodafone Hisse Kart sahibi olabiliyor. Kullanıcılar, sanal ve fizikî Vodafone Hisse Kart’lara Vodafone Hisse Uygulaması ile, banka hesabından EFT yoluyla ya da tüm banka ATM’lerinden para yükleyebiliyor; banka kartlarını Vodafone Hisse Uygulaması’na tanımlayabiliyor; 7/24 anında para transferi gerçekleştirebiliyor; bakiye yüklenmiş fizikî Vodafone Hisse Kart’ını kullanarak tüm ATM’lerden 7/24 anında para çekebiliyor. Vodafone Pay’in eserlerini kullanan toplam kullanıcı sayısı 4,8 milyona ulaştı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)