Warcraft Rumble 3 Kasım’da Geliyor

Blizzard Entertainment’ın taşınabilir aksiyon strateji oyunu Warcraft Rumble, 3 Kasım’da Android ve iOS aygıtlarda dünya çapında piyasaya sürülüyor. 

Winterspring’den Booty Bay’e kadar Horde ve Alliance, stratejik, çılgın çatışmalarda savaşmak için ünlü kahramanlarının ve berbat adamlarının minyatür versiyonlarını hayata geçiren süper yeni bir makinenin etrafında toplanıyor.

Sevilen Warcraft cihanında geçen Warcraft Rumble, oyuncuları Warcraft’ın en sevdikleri kahramanları ve makus adamlarıyla ordular kurmaya ve taktik zekalarını sınamak için tasarlanmış heyecan verici senaryolarda savaşmaya davet ediyor.

Ordularınızın Önderlerinden başlayarak Küçük koleksiyonlarından güçlerinizi oluşturun. Her tek oyunculu vazife, çözülmesi gereken kendine mahsus, stratejik bir bulmaca sunuyor ve oyuncuların bu çılgın zorlukların üstesinden gelmek için taktiklerini gerçek vakitli olarak çevik bir formda uyarlamaları gerekecek.

Resmi lansmandan haberdar olmak için bugün Warcraft Rumble resmi sitesine ön kayıt yaptırın. Android kullanıcıları Google Play mağazasını ziyaret ederek ön kayıt yaptırabilir ve Apple kullanıcıları bugün Apple App Store’dan ön sipariş verebilir.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)