Western Digital Kullanıcılarına Daha Büyük Kapasiteli Ve Daha Süratli Tahlillerle Daha Fazla Depolama Sunuyor

Western Digital Kullanıcılarına Daha Büyük Kapasiteli Ve Daha Süratli Tahlillerle Daha Fazla Depolama Sunuyor

 

Geliştirilmiş SanDisk portföyü, şirketin bellek kartı depolama alanındaki yenilikçi yaklaşımının kanıtı

 

Western Digital ödüllü SanDisk® markasının, kullanıcıların hem meskende hem de hareket halindeyken daha fazla depolama muhtaçlığını karşılamak üzere tasarlanan yeni tahlil serisini duyurdu. Anılarımızın fotoğraf karelerinde yerini aldığı ve dijitalleştirilmiş tecrübelerin yükte olduğu bir dünyada, daha fazla depolama alanına muhtaçlık duyduğumuz değişmez bir gerçek. İster bir çocuğun birinci adımlarını ister tabiattaki yaban hayatı belgelemek; isterse de itinayla seçilmiş müzik arşivinizi yedeklemek olsun, SanDisk’in yeni tahlilleri, hayattaki seyahatleri yakalamak ve inançla saklamak için tasarlandı. 

   

Western Digital Tüketici Tahlilleri Lider Yardımcısı Susan Park, “Kişisel fotoğraflardan, görüntülerden ve belgelerden profesyonel içeriklere kadar insanların depolama gereksinimlerinin daima olarak genişlediğini biliyoruz; bu da bizi mümkün olanın hudutlarını yine tanımlamaya itiyor” diyor. “Hedefimiz, insanların bugün ve gelecekte de güvenebileceği tahliller üretmeyi sürdürmek. Ve yeni duyurduğumuz bu tahlillerin insanlara içerik üretmeye devam etmeleri konusunda ilham vereceğini umuyoruz.”  

 

Günümüzün maceraları için tasarlanan ve yarının seyahatine da hazır olan yeni SanDisk portföyündeki tahliller, depolamayı herkesin muhtaçlığına nazaran genişletmeye yardımcı oluyor: 

 

1,5 TB SanDisk Ultra microSD UHS-I kartlar – Dünyanın En Süratli 1,5 TB Yüksek Kapasiteli UHS-I microSD Kartı 

 

Android™ aygıtlar, Chromebook’lar ve Windows® dizüstü bilgisayarlar için ülkü olan yeni 1,5 TB* microSD™ kartlar, kullanıcılar için kıymetli olan içerikler ve çok daha fazlası için devasa bir alan sunuyor. 

 

  • Daha evvelki sonların ötesine geçin: SanDisk MobileMate® USB 3.0 microSD kart okuyucuyla eşleştirildiğinde 150MB/s** okuma suratına sahip dünyanın en süratli 1,5 TB* microSD UHS-I kartı, SanDisk’in depolama alanındaki güçlü ve uzun ömürlü yaklaşımını temel alıyor. 
  • Geniş kapsamlı uyumluluk: Android akıllı telefonlar ve tabletler, Chromebook’lar ve Windows dizüstü bilgisayarlar üzere UHS-I microSD kartları destekleyen aygıtlar için depolama alanınızı anında genişletin. 

 

SanDisk PRO-CINEMA CFexpress TypeB kart – Yapım Kalitesinde Bellek Kartı

 

Yakın vakitte gerçekleşen IBC2023’ten çabucak evvel piyasaya sürülen SanDisk PRO-CINEMA CFexpress™ Type B kartlar en yüksek kalitede sinematik manzaralar sunmak için gereken profesyonel performansı sağlıyor. 

 

  • Sinema kalitesinde performans: Minimum 1.400MB/s** yazma süratiyle SanDisk PRO-CINEMA CFexpress Type B kart, kullanıcıların kare kaybı olmadan sinema kalitesinde 8K video2 çekmesine imkan tanıyor. 
  • Dayanıklı Müdafaa: Kullanıcılar için yeri doldurulması sıkıntı ve eşsiz kareler ve görüntülerin korunmasına yardımcı olmak için 1 metreye kadar düşmelere ve 50 newton’a   (11.2 pound kuvvet) kadar baskıya3 dayanıklı. 
  • PRO-READER ve PRO-DOCK 4’le uyumlu: Üretkenliği en üst seviyeye çıkarmaya yardımcı olan ölçeklenebilir, eş vakitli transferler için PRO-CINEMA CFexpress Type B kartı, SanDisk Professional PRO-READER CFexpress ve PRO-DOCK 4 aygıtlarıyla (ayrı olarak satılır) eşleştirebilirsiniz. 

 

Güncellenmiş SanDisk USB Seçenekleri – Canlı Renklerde Çoklu Konnektörlü Flash Sürücüler 

 

Yenilenen USB flash şoförler, kullanıcıların daha fazla fotoğraf çekip saklamasına ve bu fotoğraflara akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayar dahil olmak üzere farklı aygıtlar üzerinden sürat kesmeden erişmesine imkan tanıyor. 

 

  • SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C™: Kış döneminde raflardaki yerini alacak olan Altın renkli (128 GB – 512 GB*) ve halihazırda bulunabilir olan Gümüş renk seçenekleriyle çevrilebilir USB Type-C ve Type-A konnektörlere sahip tamamı metal 2’si 1 ortada flash şoför. SanDisk Memory Zone™ uygulamasını5 kullanarak fotoğrafları otomatik olarak yedekleyebilirsiniz. 1 TB* kapasitelere kadar seçeneklerle gelen şoför, süratli evrak transferi için yüksek performanslı USB 3.2 Gen 1 özelliğine sahip. 
  • SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C: 400MB/s’ye varan transfer suratları ile USB Type-C ve Type-A aygıtlarda çalışan, kullanımı kolay depolama seçeneği. Çift maksatlı dönebilen tasarımı, hareket halindeyken konnektörleri muhafazaya yardımcı oluyor. Absinthe Green, Lavender, Navagio Bay renk seçeneklerinde 64 GB – 256 GB* kapasitelerde; siyah renk seçeneğinde ise 1 TB*’a kadar kapasitelerde bulmak mümkün.  

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)